21 Nisan 2015

D-Smart Net Fatura Ödeme Sorunu!

Daha önceden faturaları müşteri hizmetlerini arayarak başkasının adına bile olsa kredi kartıyla rahatça ödeyebiliyordum. Şimdi bu uygulama kalkmış diyorlar bahaneleri de emniyetimizmiş emniyetimizi düşündüklerini sanmıyorum ben faturaları mı babamın kredi kartıyla müşteri hizmetlerinden ödeyemediğim takdirde beni daha önce fazlasıyla mağdur etmiş oldukları için yasal işlem başlatacağım.


Bu konuyla ilgili beni aramadıkları sürece her gün şikayet yazacağım. Ben başkasının kredi kartıyla bu faturaları ödeyeceğim. Beni birkaç ay önce suçlayan bu firma bana bu kolaylığı sağlayacak.

Derya 212 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi23 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 23/04/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi21 Nisan 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön