02 Eylül 2013

D-Smart Net Fatura Göndermiyor!

Aralık 2012 tarihinden itibaren internet faturam kesilmemekte ve tarafıma ulaşmamaktadır. Müşteri hizmetlerini Aralık 2012 tarihinden bu yana defalarca aramaktayım. Ancak tarafıma verilen net bir cevap yoktur.


Müşteri temsilcileri fatura borcu faizli olarak görünmekte ama faturalarım kesilmemekle beraber tarafıma ulaşmamaktadır. Müşteri hizmetleriyle görüşme esnasında şikayette olduğumu söylesem de fatura kesilmeden şikayette bulunamayacağımı tarafıma bildirmiş olup kendilerini mahkemeye vereceğimi söylesem de hiç de oralı olmamaktadırlar. Faturamı kesin bir an önce ödemesini yapayım desem de net bir cevap alamadım. En son çare Tüketici Haklarına başvuru yapacağım.

İlkcan 29 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • İlkcan03 Eylül 2013

    ARALIK 2012 tarihinden itibaren internet faturam kesilmemekte ve tarafıma ulaşmamaktadır. Müşteri hizmetlerini Aralık 2012 tarihinden bu yana defalarca aramaktayım. Ancak tarafıma verilen net bit cevap yoktur. Müşteri temsilcileri fatura borcu faizli olarak görünmekte ama faturalarım kesilmemekle beraber tarafıma ulaşmamaktadır. Müşteri hizmetleriyle görüşme esnasında şikayette olduğumu söylesemde fatura kesilmeden şikayette bulunamayacağımı tarafıma bildirmiş olup kendilerini mahkemeye vereceğimi söylesemde hiç de oralı olmamaktadırlar. Faturamı kesin bir an önce ödemesini yapayım desemde net bir cevap alamadım. En son çare Tüketici Haklarına başvuru yapacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön