18 Haziran 2015

D-Smart Net Durmadan İnternet Kopuyor!

D-Smart Net'i defalarca aradım ve internetin her 10 dakikada bir koptuğunu söyledim. Her seferinde şikayetiniz ilgili birime iletildi size dönüş yapacaklar dendi.
Sonuç mu? 1 saat düzeliyor sonra gene aynı arayan soran yok. D-Smart'ı seçtiğime pişman oldum. Bir daha da D-Smart'a üyelik açtırmam.


Çevremde kim varsa da uyaracağım D-Smart almaması için elimden geleni yapacağım. Bu kadar ilgisiz, ilgisiz bir firma daha görmedim. Aman D-Smart'ı almayı aklınızdan bile geçirmeyin. Her ay o kadar para veriyoruz aldığımız hizmet kalitesi sizinle dalga geçer gibi.

Sercan 59 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi18 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 18/06/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi18 Haziran 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön