08 Aralık 2015

D-Smart Net D-Smart Bayisinden Şikayetçiyim!

D-Smart'tan ve bayisi Eleman Elektronikten şikayetçiyim. Beni aradılar cam modül verelim dediler, tamam dedik, gelip takacaklar dediler, ne gelen var ne giden. Sonra akıllı bayi evime gelmiş gibi 14 Kasım'da kurulumu yapmış, eski aboneliğimi kapatıp yeni abonelik açmış. Belki de taktı kendisi izliyor. Neyse aradım gelmediniz dedim, iptal edin istemiyorum TV hizmeti dedim. Tamam dedi TV iptal edince hepsi iptal oluyormuş. D-Smart'tan bana hiç uyarı mesaj falan gelmeden internet kesiyor. D-Smart'ın aynı ay içerisinde beni bu ikinci mağdur edişi. Bundan sonraki görüşmelerimiz hukuki yönlerle olacak. En kısa sürede dönüş yapılmazsa D-Smart'a dava açacağım ve hakkımı almak için sonuna kadar uğraşacağım.

Serkan 197 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi09 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 09/12/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi08 Aralık 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

  • Serkan07 Aralık 2015

    Şikayetim ne zaman D-Smart'a iletilecek?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön