05 Aralık 2014

D-Smart Net Ceza Ücreti Geri Ödemesi Yapılmadı

3-4 Aydır firmanın üyesiyim. (televizyon ve) Tele dünya aboneliğinden geçtim. Teledünya aboneliğimi erken bozduğum için erken ayrılma cezası ödedim. İlgili firma t bu cezanın 120 TL. Lok kısmını ödeyeceğine söz vermişti.


İlgili yerlere 1-2 ay içinde evrakları faks çekmeme rağmen işleminiz zaman aşımına uğramıştır diyerek 120 TL'yi geri ödemedi. Kimse telefon veya mail ile geri dönmedi. Ayrıca faksları geç göndermem onların fakslarının bozuk olduğundan kaynaklandı. Kısacası firma beni kandırdı. Eğer bu miktar iade edilmezse aboneliğimi iptal ettirmeyi düşünüyorum, firma yetkililerine duyurulur. Gerekirse firmayı Tüketici Mahkemesine vereceğim.

Şükrü 228 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi05 Aralık 2014

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön