15 Ekim 2016 #6683938

D-Smart Net Çağrı Merkezi Ve İşlemler

Modem ile ilgili yanlış bilgilerin verilmesi nedeniyle uzun zamandır internet erişimim bulunmamakta ve bunun teminine ilişkin yapılan görüşmede 48 saat içerisinde dönüş yapılacak denmesine rağmen, bu 48 saat içerisinde bir defaya mahsus müşteri hizmetleri kalite değerlendirmesi için arandım. Diğer aramalarda ise 1 dk kadar bir müzik dinlemek zorunda bırakıldım. Ben aradığımda ise tam bir saat boyunca herhangi biri ile görüşmek için telefonda bekledim ki açan olmadı. Daha fazla dayanamayıp telefonu kapadım.


İşin garip tarafı yeni abonelik işlemi seçeneği söz konusu olunca anında cevaplanıyorsunuz (sırf bunun için arayıp denedim). En kısa sürede sonucu ne olursa olsun üyelik iptalinde bulunacağım. Etrafımda kim varsa iptali için elimden geleni yapacağım. Kesinlikle üye olmamaları için herkesi uyaracağım.

Faruk 246 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.14.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi17 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön