D-Smart Net ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

D-Smart Net Böyle Bir Hizmet Yok!

168görüntüleme
Leyla
Leyla 01 Aralık 2020 09:54

3 ay önce 2 senelik taahhütlü internet aldık. 3 aydır düzenli olarak faturalarımızı ödüyoruz. Dün akşam internet çok yavaştı, bu sabah uyandığımda "talebiniz üzerine anlaşmanız iptal edilmiştir" içerikli bir mesaj aldık, internet yok. Nasıl yani? Aradım konuştum. Sebebi ne olabilir sizce? Bizim imzaladığımız belge tam 3 aydır bayilikteymiş ve D-Smart ®'ın eline geçmemiş. Bu yüzden de anlaşmamız feshedilmiş. Nasıl yani?   Bugün internete kavuşabilmem için hiçbir şey yapamazmışım, gidip yeni abonelik almam gerekiyormuş. Bunu önerdiler bana. Sizin  işletmeniz yüzünden toplantıma giremedim. Pandemi var, Corona hastasıyım. Öneriniz için çok teşekkürler! 

Şirket içi iletişimsizliğiniz nasıl olur da bir müşterinizin gününe edebilir?! Bu kaç kere yaşanıyor? Tekrar niye abone olayım ben size? Müşteriyi inanılmaz mağdur edip yeni paket öneriyor bir de! Bayilikteki abinin numarasını arayıp darlamak gerekiyordu herhalde sözleşmeyi iletsin diye. 2020'de böyle bir hizmet sağlıyor D-Smart.

Bu arada, üye olurken, modem kurulurken de burnumuzdan getirdiler. İlk gün geldiler modemi taktılar, 1 hafta içinde aktif hale gelecek dediler. 2 hafta geçti bizi oyaladılar, aradık aradık gelir dediler. 2. Hafta bir kadın açtı telefonu, modemin X tuşuna basın gibi bir şey dedi ve internet açıldı. O kadarmış. İki hafta boyunca bilgisiz, iletişimsiz çalışanlar tarafından mağdur bırakıldık.

Telefonumun internetini bunu yazmak için açtım, nasıl bilendiğimi siz düşünün. Eğer D-Smart'tan biri okuyorsa bunu :) :) :)

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler