14 Ekim 2016 #6682996

D-Smart Net Bitmeyen Nakil İşlemi, Sözleşmem Yüzünden Mağdur Oldum!

Yaklaşık 4 yıldır kullandığım firmadan pişman oldum. 1 ay önce evi taşımam dolayısıyla naklini istedim. Bölgenizde port boşalmasını bekliyoruz deniliyor. Belki 1 ay-belki 1 yıl ne kadar süreceğini söylemedikleri işlem boyunca benden takır takır ücretimi alıyorlar. Ben yayın+net hizmeti için taahhüt verip anlaşma yaptığım halde, sağlayamadıkları net yüzünden, sadece yayının ücretini talep etmeye devam ediyorlar. Nette ne zaman bağlanırsa, taahhüdün üzerine nakil süresini ekleyip benden ücret almaya devam edeceklerini beyan ediyorlar. Sağlayamadıkları hizmetten utanıp, dondurmak yerine sizden ücreti alacağız deniliyor. İptal etmeye çalıştığım zaman cayma bedelini öne sürüyorlar. Hizmeti sürdürmek istesem, işlemi yapamıyorlar; dondurmak istesem olmaz diyorlar; hizmet bağlanana kadar ücret almayın diyorum mümkün değil diyorlar; iptal edin diyorum, para istiyorlar.

Mehmet 209 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 29.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • Mehmet18 Ekim 2016

    hiçbir ilerleme Yok hala aynı şeyler söyleniyor, geçiştirmek için cevap verilmiş sadece. Seve seve mağdur ol diyorlar.

  • D-Smart Net Temsilcisi14 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön