03 Aralık 2015

D-Smart Net Bitmek Bilmeyen İnternet Problemi, Hiçbir Şekilde Alınamayan Hizmet!

Daha önce çok uzun süre giderilmeyen ve uzun uğraşlar, görüşmeler sonucu yapılan internetin üzerinden 10 gün geçmeden internet yine bozuldu, cuma aradım iki gün içerisinde çözülecek dediler çözülmedi sonra çarşamba saat 11'de elaman yollayacaklarını söylediler, 1'e kadar bekledik elamanlar gelmedi, işi gücü olan insanlar olduğumuz için aradım, geri dönülecek dendi dönülmedi defalarca aradım her seferinde sadece size dönülecek dendi, ne bir randevu verildi ne ilgilenen oldu, ben bu kadar kötü bir şirket daha görmedim, ayda 100 küsür para verip interneti ayın sadece 10 günü kullanabiliyoruz, üstelik defalarca aramanın ve 3G ile internete girmenin bedeli ile D-Smart çok büyük bir hata.

Pinar 117 Okunma

Cevaplar

  • Pinar16 Aralık 2015

    Tam 1 ay oldu d-Smart ınternet hala yapılmadı. DSMart sorun tekekomla ilgili orayı arıyacaksınız diyor, telokom servis sağlayıcınız dsmart onla görüşeceksiniz diyor, kablo değişecekmiş 1 ay oldu daha ne arayan soran, ne gelen giden var. Ay sonu oldumu 100 TL üstü parayı istemeyi bilecekler ama ortada ınternet yok... Bir sorun oldumu asla çözülmüyor, çok uğraştırıp, inletiyorlar, asla tavsiye etmiyorum.

  • D-Smart Net Temsilcisi07 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 04/12/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Aralık 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön