07 Mayıs 2013

D-Smart Net Bir Türlü İnternetimi Bağlayamadı!

20.04.2013 tarihi itibari ile D-Smart Net'e Yalın ADSL başvurusunda bulundum. Ne kadar zamanda bağlanacağını sorduğumda ise 4 iş günü dendi. Bütün işlemlerim tamamlandıktan sonra beklemeye başladım. 3 gün geçtikten sonra müşteri hizmetlerini arayıp bağlantı durumumun ne durumda olduğu ile ilgili bilgi almak istedim. Fakat bana hala aktivasyon sürecinde olduğumu ve aktivasyon süresinin 7 iş günü olduğunu söylediler.


Sanırım ilk başta yanlış anlamışımdır dedim ve kapattım konuyu. İlgilenilmediğimi hissettiğim için de her gün en az 1 kere arayıp bağlantı durumumu sordum. Aktivasyon sürecimin devam ettiğini söylediler. 17 gün geçmiş olmasına rağmen hala internetim bağlanmadı.

Yunus 31 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 20/05/2013 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Yunus13 Mayıs 2013

    Zaten bilgi aktarıyorsunuz sürekli. Baktığınız zaman hala daha internetim bağlanmadı. Kaldı ki bana telefonda verdiğiniz yanlış bilgileri de unutmayalım. Sorun benim ev tesisatımda dediniz ama alakası olmadığını Cumartesi günü bizzat Türk Telekom yetkilisi tarafından öğrendim.

  • D-Smart Net Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 07/05/2013 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön