02 Kasım 2016 #6829623

D-smart Net Bir Türlü İnternet Hızımızı Düzeltmeyen Firma!

D-Smart Net internet hızımız vaat edilen hızın çok altında, 1-3 Mbit arasında değişiyor. Evde bir bilgisayardan zar zor internete giren biri olursa ve aynı anda bir başka kişi başka bir cihazdan internete girerse her iki kullanıcıyı da sistem atıyor ve internet gelmiyor. Buraya daha önce yazdığımız şikayet akabinde sözüm ona çözüm için arandık ve teknik ekibin bizi arayacaklarını belirttiler ama maalesef arayan soran olmadı!


Zaten arasalar da bir şey yapacaklarını sanmıyorum, çünkü bir şirket müşteri memnuniyetsizliğinden besleniyor! Olur da bizim problemimizi çözerse maazallah ne yaparlar sonra, artık çok bunaldık, ayrılmayı düşünüyoruz. Kesin oradan da müşteriye ne kadar ceza ödetiriz düşüncesinin peşine düşerler!

Nilgun 96 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi09 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 08.11.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi02 Kasım 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön