25 Mayıs 2017
Yorum Yap
#8442158

D-Smart Net Bir Türlü Bitmeyen Borç!

D-Smart adlı art niyetliler olmayan borç için sürekli arayıp "haciz yollayacağız" diyorlar. Bir nevi tehdit. Neymiş 5 yıldır öde öde bitiremediğimiz (neden ödediğimizi bilmiyoruz ama ödüyoruz) icra tehditleriyle dolu borçlara 650 TL'de şimdi eklemişler. Borcum yok diyorum hala var diyor. Üstelik bana hizmet veremediler. İnternet ile birlikte aldım interneti bir türlü açamadılar. Şimdi de gelmiş "borcun hala bitmedi" diyor.

İsmail 606 Okunma

Cevaplar

 • İsmail10 Mayıs

  Alpar ergun hukuk bürosu ısrarla arayıp mesaj atıp beni hacizle tehdit ediyor. Gerekli hukuki işlemleri bende başlatacağım

 • İsmail03 Haziran 2017

  2014 yılında internet dahil D-Smart bağlattım. İnterneti bir türlü bağlayamadılar. Fakat tam fatura ödettirtiler. İnternet bağlanmayacaksa Ödemeyeceğimi söyledim. Ödeyceksin dediler. Yıl 2017. Alpar ergün avukatlık bürosu beni hacizle tehdit edip duruyor. 660+avukatlık parası ödeyecekmişim. Ödemeyeceğimi belirttim. Müşteri hizmetleri beni aradı. 2013 yılından itibarenki tüm parayı istiyor kullanmadığım parayı. Benim borcum yok diyorum ama kimse dinlemiyor. Ödediğim paralar zaten haddini aştı. Artık ödemeyeceğim. Ve başvurabileceğim her yere başvurup hakkımı arayacağım

 • İsmail01 Haziran 2017

  2014 yılında internet dahil D-Smart bağlattım. İnterneti bir türlü bağlayamadılar. Fakat tam fatura ödettirtiler. İnternet bağlanmayacaksa Ödemeyeceğimi söyledim. Ödeyceksin dediler. Yıl 2017. Alpar ergün avukatlık bürosu beni hacizle tehdit edip duruyor. 660+avukatlık parası ödeyecekmişim. Ödemeyeceğimi belirttim. Müşteri hizmetleri beni aradı. 2013 yılından itibarenki tüm parayı istiyor kullanmadığım parayı. Benim borcum yok diyorum ama kimse dinlemiyor. Ödediğim paralar zaten haddini aştı. Artık ödemeyeceğim. Ve başvurabileceğim her yere başvurup hakkımı arayacağım.

 • İsmail01 Haziran 2017

  Şimdi de çağrı merkezi aradı borcunuz var diyor bugün ödemeniz lazım diyor başka da bir şey yapamam diyor. Fakat bana hizmet veremediklerini soyledigimde susuyorlar. Her yere basvurup gerekirse karşı dava acip hakkımı size yedirmiyecegim!

 • D-Smart Net Temsilcisi01 Haziran 2017

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 01.06.2017 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • İsmail01 Haziran 2017

  Bir mesaj daha attilar kullanmadığım seyin parasını istiyorlar alpar ergun hukuk burosu diye bir yer. Bana hizmet veremediler ama haciz edeceğiz diyorlar.

 • İsmail31 Mayıs 2017

  Bugün yine mesaj attı avukatlik barosu borcu odemezseniz haciz edeceğiz diye

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler