22 Ocak 2015

D-Smart Net Bir Türlü Arıza Giderilmiyor

Kullanmakta olduğum D-Smart İnternet için son 2-3 ay içerisinde meydana gelen kopmalar ve hız düşmeleri sebebiyle yaptığım şikayetlerde önce bina içi tesisat hatası denildi, değiştirdim sonra bulunduğunuz yerin altyapısı yetersiz denildi hem de 1 yıldır sorunsuz kullandığım altyapı için bunun üzerine tekrar arıza kaydı oluşturuldu 10 gün sonra şikayetiniz çözüme kavuştu gibisinden bir kısa mesaj ama soruna hiçbir şekilde müdahale edilmedi.


D-Smart altyapısını kullandığı diğer İnternet sağlayıcı şirkete sözünü geçiremiyor arıza kayıtlarına hiç bir şekilde dikkat edilmiyor, prosedür uygulanıyor sorun çözüldü diye olay bitiyor D-Smart da parasını alıyor nasıl olsa olan yine bize oluyor.

Mehmet 163 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi22 Ocak 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön