Toplam çözüm sayısı
..
D-Smart Net ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tolga'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

D-Smart Net Bir Çözüm Artık Bir Hafta Olacak!

655görüntüleme
Tolga
Tolga 24 Ocak 12:16

2.5 senedir D-Smart ® kullanıyorduk evimizde fakat 1 haftadır abartısız 50 kez aramamıza rağmen hiçbir çözüme ulaşmadık. hiçbir şekilde yardımcı olmadılar yok her konuştuğumuz müşteri hizmetleri hepsi aynı kelimeleri kullanıyorlar yok kontrol edelim. Yok modemi kapat aç Türk Telekom ®'un alt yapısında sıkıntı var hiçbir sonuç yok çocuğum 2 gün derse giremedi.

 bugüne kadar herkese çok memnunum hep alın derdim 2 günde nefret ettirdiler bir servis bile gelmedi. D-Smart Türk Telekom altyapısı kaç gündür bir çözüme ulaşamadı internet çağında yaşıyoruz ya biz artık bir çare...

Tolga
Tolga29 Ocak 10:49

D Smart bu kadar sorumsuz olduğunuzu hiç düşünmemiştim 10 gündür ne bir arayan ne bir dönen ne bir gelen vallahi yazıklar olsun kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz bu devirde bir sonuç yok çünkü size dönen bir insan bulamıyorsunuz karşınızda 10 gündür evimde internet yok her gün 10 kişiyle görüşmeme rağmen hep aynı laflar hep aynı cevaplar hepsi kurulu gibi konuşuyor ama sonuca gelince hiçbir şey yok pes gerçekten!

  • profile
  • profile
2 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Ebru
Ebru27 Ocak 18:24
 

Aynı sorunu bende yaşıyorum 1 haftadır internetim yok bende sizin gibi arıyorum hep aynı şeyleri söylüyorlar alt yapıdan dolayı bekleyin diye

Tolga
Tolga29 Ocak 10:53
 

Ebru hanım hep aynı cevaplar hep aynı konuşuyorlar bugün 10 gün oldu bir kişi arayıp çözüm bulamadı eve gelip bir kişi bakamadı boşuna beklemeyin taahhüdüm olmasa şimdiye çoktan kapattırmıştım.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler