09 Nisan 2015

D-Smart Net Bir Adsl Hızını Yükseltemediler!

Kullanmakta olduğum 8 MBS'ye kadar internetin 24 MBS'ye kadar yükseltilmesini istedim lakin 1 hafta oldu hala bir şeyi beceremediler. Artık müşteri temsilcilerine ben yalvarıyorum bir çalışan olarak değil bir kullanıcı olarak mağdur olarak görün kendinizi ve yardımcı olun diye. Sürekli arıza kaydı oluşturmaktan başka hiçbir halta yaramıyorlar benim sorunuma çözüm bulamıyorlar.

Lütfen yüksek birimler size sesleniyorum bir el atın şu duruma ilk ay faturaya tarife değişikliğinden 44 TL yansıtmayı hemencecik bilirsiniz ama ben 1 hafta oldu hala düşük hızdan internet kullanmaya devam ediyorum. Gerçek bir haksızlıktan bahsediyorum. Bu 2. şikayetim tek korkunuz Şikayetvar.com!

Tayfun 95 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi13 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 11/04/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Tayfun11 Nisan 2015

    Ayarlamışlar bir auto mesaj yapıştır yapıştır dur icraat hala yok 2 hafta oldu hala aynı hız yahu ufacık bir şey istedim ya 8 den 24 e çıkarın dedim ufacık bir şey nasıl beceremezsiniz aklım almıyor ben artık inadına yaptığınızı düşünüyorum.

  • D-Smart Net Temsilcisi09 Nisan 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön