20 Mayıs 2014

D-Smart Net Bilinçsiz Çalışan

Fatura ile ilgili yaşadığım bir problem nedeniyle ( 19.05.2014 18:00 - 18 : 30 ) tarihinde D-Smart'ı aradım. Faturamın yüksek geldiğini söyledim. Çağrı Merkezindeki bayan yüksek teknolojileri kullanarak yaptığı incelemeler sonucunda tabi ki hiç bir konuda yardımcı olamadığı gibi bilgi vermeden yanlış işlemler yapmaya devam etti.


Kendisinden, faturaya itirazım olduğunu incelenip bir düzeltme yapılmaması durumunda hattımı iptal ettirmek istediğimi söyledim. Nisan ve Mayıs ayı için fatura kesmelerine rağmen, hattımın kapanacağını söylemeden iptal talebi aldı. Hiç bir bilgi vermeden talebi alınca İnternet'im kesildi. Kendisinden şikayetçiyim.

Hüseyin 247 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi22 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 22.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön