27 Nisan 2015

D-Smart Net Bayisinin İlgisizliği!

Genel müdürlük düzeyinde bu kadar hızlı ve sorunsuz hizmet veriyorken 750.000 nüfuslu Elazığ’da tek bayi ile çalışarak bizleri; bu işi beceremeyen, güler yüzden yoksun, tek bayi olmanın verdiği rahatlık, paraya doymuş, rakibi olmayan Tekno Mekan Elektronik firmasına bizi neden mecbur bırakıyorsunuz? Bu bayiniz decoder ve modemimi elime tutuşturup evde kurulumu kendimin yapması gerektiğini söylediği gibi, evde kurulumu yapamadığım için kendisine yine decoderi götürmeme rağmen iptal işleminiz başlamamış diyerek almamıştır. Üyelik iptal işlemlerine başlanmış bulunuyor ve asla ama asla bu decoder ve modemi bayinize götürüp teslim etmeyeceğim gelip bayiniz teslim alacaktır.

Fatih 275 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi27 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.27/04/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi27 Nisan 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön