23 Eylül 2016 #6500572

D-Smart Net Bayii Cezası Var Diyerek 30 Liramı Aldı

Modemim arızalandı D-Smart bayisine modem değişimi için yönlendirildim. Bayi sahibi r** b***k** hakkından, modemi olduğu halde vermeyen bayilerden, kendisinin bunu yapamadığından, yukarıda Allah olduğundan bahsetti. 300mbs tp-link modemimin yerine 150mbs d-link modem vermek istedi. Benim modemim 300mbs bunun yerine yine 300mbs modem istiyorum dedim. İptallerden gelen 2. el modemlere baktı, orada aradığını bulamadı. Gene 150lik d-link modeme yöneldi, onu almak istemediğimi kenara köşeye bakmasını söyledim. Köşeden 300'lük tp-link modem aldı. Bunu fiber kullanıcılarına veriyoruz, sen ADSL kullanıcısısın bunu sana verirsem 30 lira cezası var cebimden öderim diyerek 30 lira aldı. Sonradan araştırdığımda böyle bir ceza olmadığını, aldığım modemin ADSL kullanıcılarına da verildiğini, fiber kullanıcılarına modemi TTNET'in getirdiğini, bayi sahibi r*** b** 30 lirayı aldı.

Abdulkadir 319 Okunma

Cevaplar

 • Abdulkadir29 Eylül 2016

  Pazartesi salı ve çarşamba günü beni aradığınızı ulaşamadığınızı söyleyen mesajlar aldım pazartesi ve salı geri müşteri hizmetlerinizi aradım görüşme yaptığım ibrahim bey bana ne için arandığımı bilmediğini bilemeyeceğini söyledi. Pazartesi ve salı her iki aramamda aynı kişiye bağlandım, aynı şeyi söyledi ne için arandığımı öğrenemedim. Mesai saati dışında aranmak istediğimi hatta aranmak istemediğimi bana mail yoluyla bilgi verilmesini istediğimi söyledim daha hala telefonunuza ulaşamadık diye mesaj atıyorsunuz. Sizin kadar birbirinden habersiz ve dişe dokunur bir faydası olmayan bir müşteri hizmetleri görmedim. Bana mesai saatlerinde ulaşamazsınız. Bilgi için mail atın. Lütfen!

 • D-Smart Net Temsilcisi29 Eylül 2016

  Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 29.09.2016 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Abdulkadir26 Eylül 2016

  Biraz önce D-Smart müşteri hizmetlerini aradığımda başvurumun kapatıldığını öğrendim, nedenini sorduğumda hadisenin hangi bayide geçtiğinin bilinmediğini söyledi, birincisi şanlıurfada bir tane bayi var, ikincisi modem değişim işlemini nerede yaptıysam söz konusu o bayidir. Modem değişimini hangi bayide yaptığım sisteminizde görünür.ben ertesi gün gittim bayiye verdiğim parayı geri aldım, koca bir şehirde bu zihniyetteki bayi ile hizmet vermeye çalışan 'kurumsal' firmanız düşünsün gerisini. Müşteri temsilciniz talebimin kapanma nedenlerinden bir diğerinin bayiye ulaşılamadığı olduğunu söyledi. 'kurumsal' bir firma düşünün ki kendi adına hizmet veren bayisine ulaşamıyor ve bu neden şikayet kaydını kapatıyor.

 • D-Smart Net Temsilcisi23 Eylül 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön