05 Temmuz
Yorum Yap
#10633250

D-Smart Net Başvurulan İnternetin Bir Türlü Gelememesi

Abone no:8820**9273. 20.06.2018 tarihinde internet sözleşmemiz yapıldı. En geç 26.06.2018 tarihinde internetin aktif edileceği söylendi, fakat 2-3 gün sonra arayıp internetin 02.07.2018 tarihinde aktif edileceği söylendi ve mesaj yoluyla bilgilendirme yapılarak 02.07.2018 tarihinde aktif olacağı 12:30-17:00 saatleri arasında teknik ekip geleceği ve hattı kontrol edeceği bilgilendirmesi yapıldı. 02.07.2018 tarihinde internetin aktif olduğu mesajı geldi, ancak ADSL ışığı yanmamaktaydı. Müşteri temsilci ile görüştüğümde ıvır zıvır testlerinden sonra arıza kaydı oluşturdu. Ertesi gün yani 03.07.2018 tarihinde tarafınızdan tekrar aranıp internetin 6 gün sonra geleceği bilgisi verildi. Şimdi soruyorum size, dalga mı geçiyorsunuz her defasında 6 gün ileri atıp duruyorsunuz.


Sözleşme yapılmadan önce, eski internet sağlayıcımla problemler yaşadığımı belirttim ve sizden sorun yaşamayacağım konusunda taahhüt aldım fakat daha baştan bir sürü sorun ve 15 gündür gelmeyen internet, hatta ne zaman geleceği belli olmayan internet. Ya söz verdiğiniz günde söz verdiğiniz işi yapın ya da söz vermeyin bizde sizin ipe sapa gelmez işlerinizle başımızı ağrıtmayalım. Benim başım çok ağrıdı bu internet işlerinden gına geldi artık, bu soruna derhal çözüm bulmuyorsanız Tüketici Hakları mahkemesine gidiyorum bilginize.

Enes 468 Okunma

Cevaplar

 • Enes12 Temmuz

  Ne ekipmiş arkadaş 20 gündür gelemedi geçiştirip duruyorlar, müşteri temsilcisine de bağlanamıyoruz, rezillik! Hizmet kalitesi kocaman sıfır. 20 gündür geçiştirdiğiniz yetnedi mi? Yapamıyorsanız biz bu işi yapamıyoruz deyin yollamıyoruz ekip deyin, yollayacağız gelecek deyip yalan söylemeyin bari çocuk mu kandırıyonuz adam mı oyalıyosunuz?!

 • Enes11 Temmuz

  5 gün önce sorunumla ilgili şikayeti uzun uzun yazmıştım. 10.07.2018 tarihinde ekip gelecek dediniz ve 3. Kez ekip yine gelmedi. Hayır muhattapta bulamıyoruz arkadaş bu ne ilgisizlik bu ne vurdum duymazlık ya! Ne milleti oyalayıp kandırıyorsunuz. Gelmicekse ekip falan gelmeyecek deyin yeter artık gına geldi ekip gelmedi 21 gün oldu bu kadar olmaz. Müşteri temsilcisine de 25 dakikadır bağlanamadım. Gerçekten şahane bir hizmetiniz var TTNET'ten kaçtık bu daha beter çıktı TTNET çiçekmiş arkadaş. Bu şikayetinde altına ilgileneceğiz, ekip gelecek vs... Safsatalarını yazmazsınız sevinirim. Ben laf istemiyorum icraat istiyorum. Arayın beni buraya kayıtlı numaramdan diyeceğim de daha biraya cevap veremiyorsunuz!

 • Enes10 Temmuz

  Ne oldu saygıdeğer D-Smart yetkilileri, Temmuz10da ekip gelecek dediniz yine gelmedi? Cayma sürecini de geçirdiniz öyle böyle diye diye? Siz çok güzel iltifatlar hakediyosunuz da yapamıyoruz işte buradan... Hadi buna da bir mazeret bulun bekliyorum! Hatta siz mazereti buradan yazmayın arayın beni...

 • Enes06 Temmuz

  Kontrol falan istemiyorum ben, internetimi istiyorum. Bugün aradınız internet yok mu diye sordunuz yok dedik birazdan arıcaklar sizi dediniz ne arayan var ne soran. Ciddi manada ya sorumsuzsunuz ya dalga geçiyorsunuz bunun başka açıklaması yok. O ekibide yarın çalışıyolarsa yarın, çalışmıyorlarsa pazartesi istiyorum keyfinizi bekleyemem.

 • D-Smart Net Temsilcisi06 Temmuz

  Değerli Abonemiz, İnternet bağlantı sorununuz ile ilgili gerekli kontrolleri sağlamak ve yaşanan bağlantı sorunun çözümü adına , teknik birim tarafından 04.07.2018 tarihinde geri dönüş sağlanarak arıza kaydınız ile ilgili 10.07.2018 tarihinde ekip gelmesi için yönlendirme sağlanmıştır.Belirtilen tarihte ekip adresinize gelerek gerekli kontrolleri sağlayacaktır. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler