09 Aralık 2013

D-Smart Net Başından Savmak İçin Suçu Ya Bize Yada Telekom'a Buluyor!

D-Smart Net ile ilgili şikayetlerime bakarsanız yaklaşık bir aydır düzgünce hizmet alamadığımı göreceksiniz. Bir aydır yok Türk Telekom'dan olabilir yok hattınızdan olabilir diye bir türlü düzgün hizmet alamadım.


Düzgün hizmet alabilmem adına hiçbir düzgün adım da atılmadı ve en sonunda Taahhüdümü bozdurmak zorunda kaldım ve 100 TL gibi bir ücret ödemeyi bile kabul ettim.


100 TL dışında ben bir aydır düzgün hizmet alamadığım hizmete 68 TL gibi bir ücret ödedim.

Kerem 45 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi17 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 17/12/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi16 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön