12 Temmuz 2016

D-Smart Net Bağlantım Çok Yavaş

Yaklaşık iki aydır bağlantı sorunu yaşıyorum. Maximum 0.30 mbs civarlarında. Defalarca müşteri temsilcisiyle görüştüm. İlk olarak tesisatımızın bozuk olduğu söylendi değiştirdim. Daha sonra modem bozuk denildi onu da değiştirdim. Evinize gelen T****kablosu bozuk denildi onu da değiştirdim. Son olarak dağıtım noktanız çok uzak o yüzden yavaş denildi. Ne var ki aynı hattı kullandığımız komşumuzda hız 4-5 mbs. Bir haftadır teknik ekip bekliyorum. Bu sefer suçu kime atacaklar bilmiyorum ama müşteri temsilcisi sorun çözme yönünden tam bir fiyasko. Ettiğim bu kadar masrafa rağmen her seferinde farklı bir şey söyleniyor. Çözüm bulunamıyor. Servis sağlayıcım D-Smart Net olmasına rağmen beni ***** muhatap etmeye çalışıyorlar. Madem *****muhatap olacaktım o zaman D-Smart Net neden geçtim o da ayrı bir muamma.

Mehmet 83 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi15 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 14/07/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi12 Temmuz 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön