08 Aralık 2014
Yorum Yap
#2879356

D-Smart Net Bağlantı Yavaşlığı Ve Kopması

İnternet hızım normalde 8 Mpbs olması gerekirken, 0.30 Mpbs de sürünüyorum. Her ay tıkır tıkır parasını yatırdığımız D-Smart Net İnternet servisini aradığımızda ise, hız düşürüyorlar fark eden bir şey olmuyor.


Hattınızda sorun var deniyor, aynı apartmanda arkadaşımda da D-Smart var onlara gelen İnternet 7 Mpbs bana gelen 0.30 Mpbs. Hattı da kontrol ettirdim, 11 Mpbs kadar destekliyor hattın cevabını aldım. D-Smart'a belki 30 tane arıza kaydı bıraktım. Yok elit takım arayacakmış da. Ama ne ilgilenen var ne İnternet hızlanması. Bu kadar fiyasko bir firma daha gelemez bu ülkenin başına! Taahhüt var diye bu kadar da olmaz!

Ömer 1.392 Okunma

Cevaplar

 • Ömer'in Teşekkür Mesajı20 Aralık 2014

  www.sikayetvar.com sitesine çok teşekkür ediyorum. İlgilendikleri için. Gerçekten çok etkili bir sisteminiz var. Birimler tarafından aranıp sorunum çözüldü. Şu anda 5-5.50 mpbs arası seyir ediyor internetimin hızı. Aylardır çözülemeyen sorunum sayenizde çözüldü. Çok teşekkürleer :)

 • D-Smart Net Temsilcisi18 Aralık 2014

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 17/12/2014 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Ömer13 Aralık 2014

  Beni bu konuyla ilgili ne arayan oldu, ne soran oldu, ne de evime gelip bakan oldu. Internetim suanda 1-2 mpbs arasi değişiyor. Yine de memnun değilim. Sonuçta benden 8 mpbs ücreti kesiliyor ve 8 mpbs verileceği taahhüt ediliyor, ama 2 mpbsden fazlasini göremedim. Ama ben hattı kapattirmak istediğimde taahhütünüz var cezai işlem uygulanır diyorlar :) kendi taahhüt ettikleri şeyi yapmıyorlar, benden taahhüte uymamı bekliyorlar. Bu kadar olmaz...!!!

 • D-Smart Net Temsilcisi08 Aralık 2014

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları