27 Temmuz 2015

D-Smart Net Bağlantı Sorunu ve Kesilmeler!

D-Smart için bu kaçıncı şikayetim bilemiyorum artık. Gerek telefondan gerekse bu site aracılığı ile şikayetlerimin sayısını hatırlamıyorum bile. Ama gelin görün ki sonuç aynı. Sürekli İnternet bağlantı sorunları, kesilmeler ve hız sorunu yaşıyorum.

Sürekli dile getiriyorum müşteri hizmetlerini arayarak, tabi saatlerce bağlanmak için beklemesi de cabası ama sonuç alamıyorum. Tek aldığım cevap "efendim alt yapı çalışması" yeter ya, bu nasıl bir altyapıdır, bir altyapıyı bitiremediniz insanları oyalamayın.

Aylık ödeme gelince maşallah çatır çatır alıyorsunuz hizmet doğru düzgün vermiyorsunuz ama parasını alıyorsunuz. Çözüm gelmez ise kapatacağım internetimi, başka firmaya geçeceğim.

Murat 78 Okunma

Cevaplar

  • Murat29 Temmuz 2015

    Merhaba, şikayetim hala düzelmiş değil. Bilgi vermiş olabilirsiniz ama bir sonuca ulaştırmadınız. Ben firmayla ilişkimi keseceğim. Gerek TV hizmetini gerekse internet hizmetini iptal edeceğim. Hiç iyi bir firma olmadığınız aldığınız şikayetlerin son zamanlarda artmasından belli. Sonuç değil bahaneler üreten bir firmayla yasal hakkım olarak çalışmak istemiyorum. Para ödüyorum ama hizmet alamıyorum...

  • D-Smart Net Temsilcisi27 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 27/07/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi27 Temmuz 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön