18 Mart 2013 #1692688

D-Smart Net Bağlantı Sorunu!

Yaşadığım bağlantı sorunları nedeni ile defalarca yaptığım telefon görüşmeleri sonucu internetimi kullanamadım. D-smart yetkililerinin yeteri kadar teknik destek vermesi ve var olan arızanın giderilememesi nedeni ile internet hizmetimin iptalini istedim. D-smart ise tarafıma cezai işlem uygulayacağını belirtti.


Ben internet hizmeti alamadığım ve var olan arızanın giderilmesi sonucu iptali istemem rağmen yinede tarafıma işlem uygulanacağı söylendi. Benden kaynaklı olmayan nedenlerden dolayı ve D-smart arızamı gidermemesi sonucu iptal etmek isteğim hizmetten benden cezai bedel tahsil etmek istemiştir. Benden kaynaklı olmayan bu cezayı ödemek istemiyorum.

Bülent 43 Okunma

Cevaplar

 • Bülent27 Mart 2013

  Merhaba Az önce d-smart Net müşteri yetkilisi ile yaptıgım telefon görüşmesi sonucu internet hattımın iptal edilecegi ve tarafıma hiçbir ceza bedelin yansıtılmayacagı söylenildi. Bana internet hattımın iptal edildigine ve ceza bedeli yansıtılmayacagına dair yazılı olarak dönüş yapmanızı rica ederim Kolay Gelsin.

 • Bülent27 Mart 2013

  sayın yetkili ısrarla yazdıgım şikeyetlerime karşın bana yanlızca şikayetinizde ilgili destek verildi e-maile benim şahsi e-malime gelmekte. Bana eger teknik destek verilip şikayetim giderilmiş olsaydı arızam giderilirdi ve bende hattımın iptalini istemezdim size defarca arıza kaydı actım defalarca aradım kayıtlarınızda bunu görebilirsiniz. Ben artık hattımın iptalini ve tarafıma hicbir şekilde ceza bedelinin kesilmemesi gerektigini bildirim zaten tüm yasal haklarımı kullandım. Bu kadar sorundan sonra vermiş oldugunuz internet hizmetinizi istemiyorum.kolay gelsin.

 • Bülent26 Mart 2013

  merhaba daha öncede defalarca şikyet yazmış olmamam ragmen kullanamadıgım internet hizmetim ile ilgi bir cözüm olunmadı ve artık ben bu hizmeti bu kadar sıkıntı yaşamama ragmen kullanmak istemedigimi bildirdim. Bana ceza bedelini ödeyecegimi beyan etmem karşılıgında hattımın iptal edilecegi söylendi. Yine söylüyorum yaklaşık iki aya yakın bir zamandır kullanamadıgım hattımla ilgili hiçbir ceza ödemeyecegimi bildiririm. Lütfen şikayetim ile ilgi cözüm beklemekteyim.

 • Bülent19 Mart 2013

  merhaba 10 dk önce müşteri temsilcisi beni aradı ve hizmet alamadıgım ürünün iptali için gerekli cezai bedeli ödemedigim taktirde internet hattımın iptal edilmeyecegi tarafımı bildirildi. Hizmet alamadıgım ürünün iptal işlemi için hiçbir cezai bedeli ödemeyecegimi bildiririm. Konu hakkında acil yardımlarınızı rica ederim.

 • Bülent19 Mart 2013

  Merhaba evet müşteri temsilcisi ile görüştüm. Aynı durumu kendisine de ilettim. Hizmet alamadıgım bir ürünün faturasını ve cezai işlemini ödemek istemedigimi kendilerine defarca söyledim. Lütfen internet hattımın iptalini ve tarafıma herhangi bir cezai işlemin uygulanmamasını rica ederim Çünki kullanamıyorum

 • D-Smart Net Temsilcisi19 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 19.03.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Bülent19 Mart 2013

  Günaydın Dün d-samrt Net internet ile ilgili yazmış oldugum şikayetten dolayı d-smart müşteri yetkilileri tarafından defalarca aranıldım. İnternetimi kullanamaz iken hiç bir yetkili beni arayıp nasıl yardımcı olabiliriz diye aramadı benim defalarca teknik servis gönderin baksın dememe karşın hiçbir servis gönderilmedi ama şimdi servis gönderelim diyorlar. Benden kaynaklı olmayan nedenlerden dolayı verilmiş olan hizmeti alamamam nedeni ile tarafıma cezai işlem uygulanacagı söylenildi. Bu cezai işlemi hiçbir şekilde kabul etmeyecegim müşteri yetkilisine aktarıldı. Kendi şirket kuralları geregi bu cezai işlemi uygulayacagını belirrti. Bu cazai işlemi kabul etmeyecegim. kolay gelsin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön