18 Nisan 2014

D-Smart Net Bağlantı Problemi Yaşattı

03.04.2014 tarihinden itibaren 13 gündür internet yok. Hergün müşteri hizmetlerini arıyorum fakat hep aynı cevap ' Arıza kaydınız ilgili birimlere iletilmiştir. En kısa sürede hizmet verilecektir ' başka bir şey yok . Konu ile ilgili açıklama yapmak gibi bir incelikte yok. Her gün aynı cevabı veriyorlar ama aynı cevabı vermekten de sıkılmıyorlar .

0850 li numaraya yönlendiriyorlar fakat orada da aynı cevaplar. Birde şikayetin süresi çok uzadığından 14.04 de sanki arıza giderilmiş gibi başka bir arıza kaydı oluşturmuşlar. Çok yakın bir sürede modem ve receiver la kendilerini ziyaret edeceğim zaten.

Güner 29 Okunma

Cevaplar

  • Güner02 Mayıs 2014

    '' Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 23/04/2014 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. '' ne demek ? Bana yapılmadı ama kime yapıldı ki bu bahsi geçen bilgilendirme ? Neyse ki 15 gün süren arıza bu siteye yazınca giderildi 2 günde giderildi ama bu seferde hizmet veremedikleri günlerin parasını aldılar .Sizde yazın ki kimse üye olma gafletinde bulunmasın ...

  • D-Smart Net Temsilcisi29 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 23/04/2014 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi21 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön