02 Şubat 2015

D-Smart Net Bağlantı Problemi

D-Smart Net tam 1 aydır bağlantı sorunu yaşıyorum ve yine tam 1 aydır arıza kaydı bırakıyorum. Her seferinde arıza kaydınız alınmıştır, ekiplerimiz size geri dönüş sağlayacaktır deniyor. Daha 1 kez arızanız giderildi diye geri dönüş olmadığı gibi, arızayı da gideremedi. 1 ay az bir süre değil arkadaşım, tam 1 ay. Bu kadar da ilgisizlik olmaz. Bu hafta giderilmezse sorun tüketici hakem heyetine başvuracağım artık, 24 aylık taahhüt var, iptal edeceğim. Kullanmadığım hizmetin parasını ödüyorum.

Mustafa 140 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi06 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 06/02/2015 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi04 Şubat 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

  • Mustafa02 Şubat 2015

    Durun siz yazmadan ben yazayım vereceğiniz cevabı... "Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön