22 Mayıs 2015
Yorum Yap
#3258981

D-Smart Net Aylık Fatura Yerine 3 Aylık Fatura Yansıtıldı!

2013'den beri D-Smart üyesiyim, aylık yerine 1.5 aylık faturalar geldiği oldu fakat bu sefer Mart, Nisan 25 TL ok! Mayıs 218 TL fatura yansıtıldı? Aylık sabit ücreti olan bir üyeliğe tabii iken nasıl böyle bir şey olabilir. Çağrı merkezini aradığımda işin içinden çıkamadılar kimi 3 ay bedeli yansıtılmamış TV bedeli yansıtılmış diyor kimi 2 ay. P** hanımla görüştüğümde takım liderini istedim çok çirkin biçimde sesimi duyduğu halde 5 saniyede sesinizi duyamıyorum deyip suratıma kapattı, kayıtlarda bunu görebilirsiniz. TV ve İnternet paketi aylık sözleşme yapmışken 3 aylık yollanması sözleşme dışıdır. Sorunumu çözmediler, yapamayız diyorlar. Bugün internetim ödeyemediğim için kapatılacak!

Volkan Volkan 71 Okunma

Cevaplar

 • Volkan'ın Teşekkür Mesajı16 Haziran 2015

  Ek olarak bilgilendirmem gerekir bugün gelen mesajda 218 TL' lik faturamı iptal etmişler ve ödemem gerekmiyormuş. Sadece haziran ayına ait faturamı ödeyecekmişim. D-smart'a bu şekilde geç de olsa bir jestle sorunumu çözdükleri için Teşekkür ederim. Umarım tekrar böyle sorunlarla karşılaşmam

 • Volkan22 Mayıs 2015

  Verilen cevapda Mart ayı faturalandırmasının sistemsel arızalarından dolayı Nisan ayına faturalandırıldığını. Ama daha öncesinde borçdan 25 Mart'ta borçdan kapatılan ve ödemesini 1 Nisan'da yaptığım ödemeden dolayıda mart ve nisan ayı faturalandırılmasını ta mayısa attıklarını. (ki borçdan kapalıyken fatura sonraki dönemde çıkar dendi anlamış değilim. ) bu sebeple TV hizmet bedelinin kapatılsa da kapatılmasa da düzenli geldiği ama internet bedelinin yukarıda bahsettiğim sebeplerden dolayı 218 TL toplu bedel geldiği söylendi. Haziran ayında sadece internet indirimi yapacaklarını ama faturaya müdahale etmeyeceklerini söyledi. Yani bu faturayı bugün ödemezsem yine internet kesilecekmiş. Memnun kalmadım cevaptan tüketici haklarına başvuracağım aylık sabit bedel yerine oradan oraya aktarmayla 2 ay 3 aylık fatura yansıtıyorlar. Sözleşmede bu yok.

 • D-Smart Net Temsilcisi22 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 22/05/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Net Temsilcisi22 Mayıs 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler