14 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10787513

D-Smart Net Aşırı Düşük Download Ve Upload Hızı

Fotoğrafta görüldüğü gibi internetim son 1 haftadır böyle. Düzelir diye bekliyorum ama hiçbir değişiklik olmadı. Belki sorunum modemdir diye 4 farklı modem test ettim ama hiçbir farklılık olmadı. Online oyunlarda çok yüksek ping değerleri görüyorum, 16Mbit'lik tarife kullanıyor olmama rağmen internetim hep böyle, üstelik gece 2'den sonra bile hız artışı görülmüyor, en fazla 3 Mbps internet alabiliyorum ki onda bile upload hızım 0.30 Mbps'yi geçmiyor.


Lütfen bir çare bulunsun, yeri geliyor videoları 144p'nin üstünde açamıyorum bile. 1 hafta öncesine kadar her şey normaldi, hak ettiğim internet hızını alabiliyordum ve gece 2 ile 8 saatleri arası yine olması gerektiği gibi 16 Mbit kullanabiliyordum ama bu hafta beni çok mağdur etti, özellikle gece hız değişiminin olmaması beni çok şaşırtıyor.


Not: Fotoğraflardaki testler internet kullanılmıyorken yani herhangi bir indirme, gönderme işlemi yapılmıyorken farklı zamanlarda yapıldı. Ayrıca internet eklemek istediğim bir şey de şu; internet hesabı babamın yani H** V**'nın üzerine kayıtlı.

Ahmet Ahmet 271 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi23 Ağustos 2018

    Değerli Abonemiz, İnternet bağlantı sorununuz ile ilgili gerekli kontrolleri sağlamak ve yaşanan bağlantı sorunun çözümü adına , teknik birim tarafından 20.08.2018 tarihinde geri dönüş sağlandı.Sorun olmadığını belirttiğiniz için işlem sağlanmamıştır. Saygılarımızla.

  • Ahmet17 Ağustos 2018

    Sorunum hala aynı şekilde devam ediyor ve benimle sorunu çözmek adına herhangi bir iletişim kurulmadı. Siteniz üzerinden de e-posta ile iletişim kurdum ancak yine herhangi bir geri dönüş alamadım, ne zaman çözmeyi planlıyorsunuz bu sorunu? İptal ettirdikten sonra mı?

  • D-Smart Net Temsilcisi14 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz Sayın AHMET CAN VARIŞLI, 10787513 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler