16 Kasım 2013

D-Smart Net Asılsız Beyanda Bulunuyor İnternet Kopmalarını Gideremiyor!

D-Smart Net'e 20 gün oldu abone olalı fakat 18 gündür internetim kesilip duruyor. 1 dk içinde
7 sefer internet düşermi Allah aşkına. Müşteri temsilcileri ve firma yetkilileri arayarak hattınızı kontrol ve etiketlendirme yaptıracaz diyorlar 1 haftadır ne gelen ne giden var.


Ayrıca sanki hizmet vermişler gibi 20 günlük internet ücreti olarak 82 TL fiyat çıkardılar. Ayrıca en son görüşüldüğünde (12. 11. 2013) tarihinde telekom saha yetkilisini aradıklarını en geç 48 saat te hattınız etiketlendirme yapılacağını söylediler daha öncede aynı beyanlarda bulundukları gibi buda asılsız çıktı.


Hep tüketiciler mi ezilecek tahahüt verdiniz diyorlar ama onlarda hizmet vereceğiz diye tahahüt ediyorlar!

Bülent 44 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi26 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 25/11/2013 tarihinde teknik departman tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi18 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön