12 Nisan
Yorum Yap
#10332034

D-Smart Net Altyapı Sorunu, Bağlantı Kimliği Hatası

D-Smart hizmetlerinden aldığım internetle, internete bağlanmaktayım. Sınav haftası internete giremiyorum ailecek uzaktan eğitimle eğitim sağladığımız için statik IP ile bağlı bilgisayardan sınavlara girmekteyiz. Tüm sınavlarımız online ortamda olmaktadır. Sorun kişisel veya ben merkezli kaynaklanmamaktadır. D-Smart müşteri hizmetleriyle yapmış olduğum konuşmayı kaydetmiş gerektiğinde mahkemede aleyhlerine delil olarak kullanılacaktır. Sorunun tarafımdan kaynaklanmadığı abonesi olduğum halde kayıtlı bağlantı kimlik problemi yaşadığım ve bunun için 48 saat içinde dönüş yapılacağı söylenmektedir. Problem çözülüp sınavlara giremediğimiz takdirde bundan Türk Telekom ve D-Smart hizmetlerinin sorumlu olduğunu iş bu tebliğ ile mahkemede delil olmak üzere tarafınıza sunarım.

Enes 707 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Net Temsilcisi15 Mayıs

  Değerli Müşterimiz, Aktif arıza kaydınız bulunmaktadır.Arızanız çözümlendiğinde tarafınıza bilgilendirme sağlanılacaktır. Saygılarımızla.

 • Enes15 Mayıs

  Sorunum yine başladı sorunum devam ediyor! Sürekli aramak zorunda mıyız! Şimdi tekrar şikayet oluyşturmak zorundayım...

 • D-Smart Net Temsilcisi13 Nisan

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 13.04.2018 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Enes12 Nisan

  Teknoloji danışmanını 20 kere ara bir kere dönmesin! DSmart hizmeti özür yanlış oldu! DSmart hizmetsizliği böyle çalışanlarınız olursa sizlerden çok kişi kaçar... . 14 yıllık DSmart abonesine bunu yaparlarsa yeni gelenlerle ne yapmazlar! DSmart tat vermiyor... İnternetimin tadı bozuldu! Anlatmaya gerek yok okuyorsunuz daha ne yazayım!

 • Enes12 Nisan

  Tamam keşke buraya yazmadan sizi aradığımda direk yardımcı olsanız belkide bugün çarğrı merkezi çalışanları çok duygusal cevap veriyordur.

 • D-Smart Net Temsilcisi12 Nisan

  Değerli Müşterimiz Sayın ENES A., 10332034 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler