31 Mart 2016

D-Smart Net Aldığımız Modemler Kiralıkmış!

2 sene önce taahhüt vererek başlattığım aboneliğimde ayda +2 lira ödeyerek ADSL modem verildi. Ancak aboneliğimi iptal etmek istediğimde öğreniyorum ki bu 2 lira kiralama bedeliymiş. Smile ADSL zamanında da müşterinizdim. O zaman da modem verilmişti. O modemi neden geri almadınız? Modem zaten eskidi. Yeni modem aldım. Ancak başlangıçta geri alınacağı neden söylemedi? Neden bu açık bir şekilde söylenmiyor? Böyle bir şeye ne gerek var? Taahhütüm zaten bitti. Aboneliğimi sonlandırıyorum sizin olsun modeminiz!

Hasan 192 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi31 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, 10/03/2014 tarihinde imzalamış olduğunuz sözleşmenizin EK 1 formunda modem mülkiyetinin D-Smart’a ait olduğu bilgisi yer almakta olup abonelik süresince kullanım bedelinin faturalandırılacağı bilgisi yer almaktadır. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi31 Mart 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön