14 Ekim 2015

D-Smart Net Alacağımızı Geri Vermiyor!

7 Haziran tarihinde D-Smart tarafından iade alacağım olduğuna dair telefonuma bir mesaj geldi. Iban bilgilerimi yazdığım halde 1,5 aydır bana geri ödeme yapılmadı. Bugün tekrar iade sorgulamaya baktığımda tekrardan banka bilgilerimi girdim müşteri hizmetlerini aradım fakat yardımcı olamayacaklarını sadece form doldurmam gerekli olduğunu söylediler.

Ben 17 Haziran'da bu formu doldurduğum halde bugün tekrardan bilgileri istediler. 2 aydır bu para hala yatmadı. Acaba insanlara iade para var gibi gösterip bizleri mi oyalıyorsunuz en kısa zamanda paranın iadesini sizden talep ediyorum. 13.10.2015 tarihi olduğu halde hala paramın iadesini alamadım!

Serap 76 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi11 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. İade işlemleriniz tamamlanmıştır. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi15 Ekim 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön