D-Smart Net ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Rıza'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
2 Destekçi

D-Smart Net Abonelik Ve Aktivasyon

303görüntüleme
Rıza
Rıza 26 Kasım 2020 19:13

30/10/2020 tarihinde D Smart aboneliği için başvuruda bulundum. Abone numaram 8829123885 Kendi modemim olduğu için bağlantı yaptılar ve müşteri hizmetlerini arayın aktif olur denildi. Aradığımda 7 iş günü içinde aktif olacaktır merkezden onay gelecektir dedi. Aradan 10 gün geçti hala aktif olmuyor bende başka firmadan internet aldım hemen geldi. 17/11/2020 tarihinde müşteri hizmetlerini aradım aboneliğim aktif olmamış iptal etmek istiyorum dediğimde bayiye gitmeniz gerekiyor dedi ve bayiye gittiğimde hattınız aktif olmadığınız için biz iptal işlemi yapamıyoruz dedi. 

Müşteri hizmetlerini aradığımda ise iptal için talep oluşturdum dedi. 23/11/2020 tarihinde hattınız aktif olmuştur diye mesaj geldi. Buna istinaden ben 23 gün mağdur kaldığım halde cayma ücreti ödeyeceğim söylendi tutarını sorduğumda ise 5 TL gibi küçük bir tutar bahsedildi. Ben iptal etmek istedim size geri dönüş yapılacaktır bugün yarın diyerek başından savdılar. 26/11/2020 tarihinde aradığımda ise alt yapısal sorundan geciktiğini ve aktif olduğunu cayma bedeli olarak da 260 TL ödeyeceğimi söylediler. Ben ilk alacağımda altyapısı oldu için zaten bu hizmeti satmak istediler şimdi altyapı diyorlar.

Pandemi döneminde uzaktan eğitim var ben sizin interneti onaylamanızı bekleyemezdim gittim başka firmadan aldım. Müşteri hizmetinin söyledikleri bir birini tutmuyor. Birisi bayiden iptal edeceksin diye aktif olmayan interneti bayiye gönderiyor. Birisi 5 TL diğeri 260 TL diyor. Biriside dalga geçer gibi beyefendi sözleşme imzalamışsınız tabi cayma bedeli olacaktır diyor. Tamam imzaladım ama internetim gelsin diye imzaladım 23 gün merkezin keyfini yani onayını beklemek zorunda değilim. Hem sözleşmede hem de müşteri hizmetleri 7 iş günü içinde geleceği söylenmişti beni hem mağdur edip hem de haklı sanmalarından şikayetçiyim.

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler