23 Temmuz 2016

D-Smart Net Abonelik Sonrası Ücretlendirme

T***** internet abonesiydim. D-Smart Net tarafından aranıp T**** in özelleştiği ve D-Smart Net tarafından satın alındığı ve benim T***** sözleşmemin bittiği, kendilerinin bize daha ucuz internet vereceği söylendi. Bende bunlara inanarak ayrıca t**** aboneliğin de kendileri tarafından sonlandırılacağını söylediler, bende kabul ettim ve sonuç olarak 415 TL T***** faturası geldi. Nedenini sorduğumda "sözleşmenin bir yıl sonra biteceği ve bu faturanın da erken kapatma bedeli olduğu" söylendi. Şikayetçiyim, sonuna kadar yasal haklarımı arayacağım.

Hayri 32 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 02/08/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi25 Temmuz 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön