30 Aralık 2014

D-Smart Net Abonelik İptalinde Para İstiyor

Abonesi olduğum D-Smart Net'i iptal ettirmek için 10 gündür uğraşmaktayım. 31.12.2014 tarihi itibariyle sözleşmemin sona ermesi nedeniyle yeni bir fatura ödememek için sözleşmemin bittiği saat itibariyle internet aboneliğimin sona erdirilmesini istememi defalarca söylememe rağmen ısrarla ya 67 TL ödemem gerektiği ya da bir fatura ödemem gerektiği söylendi.


Her arayışım da irtibata geçtiğim müşteri temsilcileri birbirinden farklı cevaplarla beni oyalamaya çalıştı. Bu tavır ve anlayışı hoş karşılamadığımı belirterek mağduriyetimin giderilmesini sözleşmemin bittiği an itibariyle aboneliğimin hiçbir ücret talep etmeyerek iptalini ve yeni bir fatura tahsili yapılmamasını arz ediyorum.

Ersin 1.409 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi30 Aralık 2014

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön