21 Aralık 2015

D-Smart Net Abonelik İptali!

3 aydır D-Smart Net teknik servis ile görüşme yapıyorum. Ayrıca sitede tüketici kısmına da bildirdim. İnternet hattım çalışmıyor. Düşük hız ve kopmalar yaşıyorum. Teknik servis ile görüştüm sonuç alamadık. Tekrar 5 kez aradım sonuç alamadım. Aboneliğimi kapamalarını istedim. Cevapsız bir şekilde 5 kez telefonum aktarımda kapandı. Yasal haklarımın saklı kalması ve tek taraflı üstüme düşün borçlarımın ödenerek hattımın 1 Ocak 2016'da kapanmasını talep ediyorum.

Adnan 66 Okunma

Cevaplar

 • Adnan27 Aralık 2015

  Merhaba yetkili arkadaşlar; Sitenize yazmış olduğum sorunum hakkında geri dönüş sağladığınız için teşekkür ederim. Ancak! Benim D-Smart ile ilgili kendi sitelerinde Tüketici şikayet kısmına yazığım hiçbir şikayetim için bana dönülmedi. Sitenize yaptığım şikayet için ise şu kadar gün sonra iptal edebilirsiniz sözleri şikayetin çözülmüş şekli olamaz. Bu sadece sözleşmede yazan bir maddenin tekrarından başka bir şey değildir. Sitenize yaptığım şikeyetten sonra İnternetimin düzelmesi bir mücuzemi acaba. D-Smart tarafından şahsıma dönük bir cevap bri yazıt henüz göremedim. Ama İnternetim düzeldi. Bu kadar kolay düzelebilen bir sorunu 3 ay bana neden yaşattılar. Ben bu sorunun peşindeyim?

 • Adnan24 Aralık 2015

  Sikayetimvar.com yetkililerine göstermiş oldukları çalışmadan dolayı teşekkür ederim. Müracatomdan yaklaşık bir gün sonra ineternet hattımda iyileşme oldu. Şu anda sorunsuz kullanabiliyorum. Ancak! Bu iyileşmenin ne kadar süreceğini merak ediyorum. Bir hafta, bir ay veya devamlı. Bu durumu gözlemledikten sonra ilgili firme sözleşme feshi için kesin kararımı vereceğim. Bu durumu kesinlikle test edeceğim. Her gün farklı test araçları ile testler deniyorum. Hangi firma olursa olsun, müşteri memnuniyeti satıcı firma tarafından sağlanır. Servis işlemlerindeki aksaklık, banenecilik toplam kaliteyi bozmaktadır. Hizmeti satan müşterisine sonuna kadar hizmet vermelidir.

 • D-Smart Net Temsilcisi21 Aralık 2015

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 21/12/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. 07.05.2016 tarihinde taahhüt süreniz sona ermektedir. İptal talebinizi yerine getirebilmemiz için; hizmet numaranızı içeren yazılı talebinizi imzalı olarak ve ekinde nüfus cüzdanı fotokopiniz ile; PK:138 Şişli İstanbul adresimize göndermeniz ya da bayilerimize şahsen teslim etmeniz veya 0212 478 03 33 nolu faks numaramıza göndermeniz gerekmektedir. Yazılı talebinizin bize ulaşması sonrasında faturalandırmanız ve hizmetiniz durdurulacak ve 7 gün içerisinde iptal işlemleriniz tamamlanacaktır. Yazılı talebinizin ulaşmaması durumunda iptal talebiniz işleme alınmayacaktır. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Net Temsilcisi21 Aralık 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön