08 Mayıs 2013 #1785725

D-Smart Net Abonelik İptali!

D-Smart net kesinlikle kullanmayın. Abonelik iptali yapmak istedim. Telefonda aboneliği kapatmıyorlar. Bayilerine gidip dilekçe verdim bize ulaşmadı diyorlar. Faks çektim elimde faksın ulaştığına dair onay var ulaşmadı diyorlar. Faksın olduğu yer ile görüşeyim diyorsunuz görüştürmüyorlar. Ne zaman işleme alınacak diyorum bekleyen çok talep diyorlar. PTT den bize APS ile gönderin diyorlar amaçları insanları bezdirmek ve masrafa sokmak Abone yaparken her kanaldan 5 dk da işleminizi yapıyorlar ancak abonelik iptali neredeyse imkansız. Bunlardan daha tuhafı da 10 gün içinde ulaşmaz ise abonelik iptali talebinizi sıfırlanacak tekrar yapacaksınız diyorlar. Ama talebiniz hiçbirşekilde ulaşmıyor.

Bülent 58 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 10/05/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Bülent09 Mayıs 2013

    İletişim bilgilerim günceldir. Telefonumda 1 cevapsız çağrı gördüm ilgili numara zaten bana yardımcı olmayan 0850 266 0 266 no'lu numara idi. Gün içinde bana başka bir arama yapılmadı. Benimle gerçekten görüşmek istiyorsanız iletişim bilgim günceldir ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak bu hizmet alınamayan numaranız dışında bir numaranızı cep telefonuma mesaj olarak atarsanız ben de arayabilirim.

  • D-Smart Net Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön