D-Smart Net Aboneliğimi İptal Edemiyorum

Melike Melike10 Ocak 14:03

Taahhüt sürem bitti, ihtiyacım olmadığı için aboneliğimi sonlandırmak istedim. 10 kere müşteri hizmetlerini, iptal etmemem için anlattığı gereksiz şeyleri dinlemek ile geçti. Kararımdan vazgeçmeyince; iptal talebimin işleme alınması için kimlik belgemin ön-arka görüntüsü ile birlikte dilekçe yazmam gerektiği bildirildi. Bunu da ulaştırmak için 3 yol söylendi. Bayiye gidip elden teslim etmek, faks ile göndermek, posta ile göndermek (adrese değil, posta kutusuna gönderim)

Gerekli doküman ile fax çektim. 10 SMS geldi, "kimlik bilgileriniz merkezimiz tarafından okunamadığını söyledi. ". İş yerinden, kimlik kartımı daha koyu taratıp ekledim, fotoğrafını çekip ekledim, fotokopi çekip ekledim, kimliğimi A4 boyutuna büyütüp ekledim; 02124780333'e yaklaşık 15 kere gönderdim, hepside başarısız. (özelliklikle akşam geç ve sabah erken saatlerde de denememe rağmen)., faksınız okunamıyor diye.

M*** bey, yeni kimlik kartları küçük, parlak ve arka fonu desenli, yazıları ufak ve silik. Kimlik kartı görüntüsünü faks üzerinden okuyabilmeniz oldukça zor. PK. 138 Şişli adresine göndermek istemiyorum, çünkü gönderiyi teslim alan birisi yok. Gönderinin teslim edildiğinin ispatı yok. Bayi de sadece faks çekip benim yaptığım işlemin aynısını yapıyor ve Bu noktada D-Smart'a; aboneliği iptal etmek istemeyen taraf olduğu için; kendilerine hiçbir güvenim yoktur. Yıl olmuş neredeyse 2020, faks ile iletişim mi kaldı. Faks, metin gönderileri için geliştirilmiş bir teknoloji, renkli/tonlamalı görüntüde sorun olması aşikar. Lütfen bana bir e-posta adresi verin, gerekli belgeleri oraya ileteyim ve Sikayetvar.com bu ve bunun gibi yüzlerce şikayet ile dolu.

Bu yöntem insanları D-Smart abonesi olmasından vazgeçirmek öte dursun, etrafının da almamasını sağlıyor. Bu konuda son çare size yazmak istedim. Bağlatılırken de interneti aylarca bağlayamayıp bir de fatura talep edilmişti ve aylar süren uğraşlarım sonunda kullanmadığım interneti iptal ettirebilmiş ve en son kendimi çağrı merkezindeki bayana ağlarken bulmuştum.

Konu hakkında acil desteğini rica ediyorum.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler