03 Aralık 2013

D-Smart Net Aboneliğimi İptal Edemiyorum!

D-Smart internet üyeliğimi iptal için tüm güvenlik sorularını cevapladıktan sonra iptal başvurum alındı ve bana 0212 4780333 nolu faks dilekçe göndermem le birlikte iptalim gerçekleşeceği söylendi.


2 gündür işimi bırakıp sadece meşgul çalan bu faks numarasına faksı göndermeye çalışıyorum
dilekçemi ve kimliğimi tarayıp kendilerine mail attım. Üyelik iptali böyle sorunlu mu olmalı
birkaç ay fazla ücret almak için yapılanlar çok can sıkıcı. D-Smart bir daha asla almam.

Sevim 340 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Net Temsilcisi28 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Sevim'in Teşekkür Mesajı10 Aralık 2013

  iptalim gerçekleşti

 • Sevim09 Aralık 2013

  süreki meşgul bir fax numarası fax çekmek mümkün degil bugun DSmart bana mesaj atıyor gerekli evreaklar kendilerine ulşamadıgı için iptal talebim gerçekleşemiyor iptal bavurmda sisitemden 10 gün içinde silinecek dilekçeyi ve kimlik fotokopimi APS ye gonderdim verdikleri adrese sanırım kurtulayamacagım İPTAL ETMEK istiyorum DSMART almak isteyen herkese bilsin uyelik almak çok kolay iptal etmek imkansız kullanmadıgınız bir servisi ödemek zorundasınız

 • Sevim06 Aralık 2013

  d smarttan sadece çalışan bir fax nos istiyorum beni aramaları sonucu degiştirmiyor internet hizmeti iptal etmek istiyorum iptal olduysa sorun yok Doping internet te kullandım ,TTNet de hizet iptali ilk kez yapmıyorum nedense Dsmart sürekli meşgul bir fax numarasıyla iptal işlemini imkansız hale getiriyor

 • D-Smart Net Temsilcisi05 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 04/12/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Net Temsilcisi03 Aralık 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön