18 Nisan 2013 #1749954

D-Smart Net 7 İş Günü Dedi Hattımı 7 İş Günün de Açamadılar!

Yaşadığım bu mağduriyetimin hiç bir şekilde D-Smart tarafından yaptığım tüm görüşmelere rağmen net bir sonuca bağlatamadım.Sonuç olarak istemeyerek'te olsa başa dönmek zorunda kaldım.D-Smart Net'i aradım,üyeliğimi konuşmalara bağlı olarak gerçekleştirdim.


Fakat tarafıma aktarılan 7 iş günü içerisinde internetiniz kullanıma açık durumda olacaktır sözü gerçekleşmedi.ve D-Smart ile sürekli olarak yaptığım görüşmeler sonucunda tüm telefon konuşma dakikalarım bitti(hatta ekstraya geçtim) D-Smart Net bana sürekli olarak hatanın Türk Telekom tarafından gerçekleştiğini bağlantıyı sağlayamadığını söyledi.sonuç itibari ile mağduriyetimi kim giderecek?

Murat 21 Okunma

Cevaplar

  • Murat22 Nisan 2013

    Olay çözüşmüştür ve tarafıma ulaşılmıştır.bence şikayete ek olarak yazmış olduğum mesajı ve iletişim sisteminizi kontrol ediniz.lakin arayan D-Smart temsilcileri rahatlıkla bana ulaşabiliyorlar.ve bu konu üzerinede geri dönüş sağlandığını 2.kez belirtiyorum.

  • D-Smart Net Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Murat18 Nisan 2013

    Bugün taraflarından arandım ve görüştüğüm kişi telafi için fatura indirimi yapacağını teklif etti. ve kabul ettim bu konu ile herhangi bir şikayetim yoktur. fakat tüm işlemleri kendi başıma halletmek zorunda kalmam ve bugün hala modemimin elinde olmama durumuda üzücü bir durum. Dsmart Net'te işler biraz yavaş ilerliyor çözüm geçte olsa sunuluyor,kamuoyunun bilgisine.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön