03 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10622583

D-Smart Net 62 TL Dedi İnterneti Bağlamama Rağmen 85,51 TL Fatura Geldi!

Evime 50 TL'lik internet bağlatmayı düşünüyordum. Türk Telekem sitesinden online 55 TL'lik evde internet kampanyasına başvurdum. Müşteri temsilcisi beni aradı ve 55 TL'lik kampanyanın evde telefonu olanlar için olduğunu söyledi. Ben de o zaman internet istemediğimi söylememe rağmen ısrarla bana internet satmaya çalıştı. Ben de zorla telefonu kapadım. Bunun üzerine sürekli Beni aradılar. Sürekli başka kampanyalara ikna etmeye çalıştılar. Ben durumumun ancak 50 - 55 TL'lik bir paketi kaldırabileceğini dile getirdim ve istemediğimi ısrarla söylememe rağmen sürekli beni telefondan *taciz* ettiler. En sonunda bir bayan 62 TL'den 24 MBT aylık 50 GB kotalı internete ikna etti beni. Fakat ben ısrarla hanımefendi sitede farklı bir yığın faturaya yansıyacak bedeller var dedim. Müşteri temsilcisi kesinlikle herhangi bir ücret adı altında faturama 1 kr. Ek bir yansıma olmayacağını *taahhüt* etti. Bende ısrarla sordum durumumun olmadığını ve 50-55 TL internet ancak alabilecek durumumun olduğu ve öğrenci olduğumu dile getirdim. 7 TL daha koyabileceğime ikna oldum. Fakat başka bir ücret olmayacağına taahhüt aldım ve internetimi bağladılar. Fakat internetim Türk Telekom'dan değil D-Smart'tan bağlanmış. Bunu ben faturam SMS olarak gelince şikayet için Türk Telekom'u aradığımda anladım. Ben durumumun olmadığını ve 62 TL'nin üstünde hiçbir adı altında faturama 1 kr. Yansımayacağı yansıması halinde faturayı ödemeyeceğim *taahhüdü* ile interneti bağlamama rağmen 85,51 TL fatura geldi. Bu resmen resmi haksız kazanç.

Huzeyfe Huzeyfe 340 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi05 Temmuz 2018

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeleri sağladık.04.07.2018 tarihinde tarafınıza geri arama yapılarak , Ağustos ayı faturanıza 25,30 TL bonus verilerek memnuniyetiniz sağlanmıştır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Temmuz 2018

    Değerli Müşterimiz Sayın HUZEYFE Y., 10622583 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler