D-Smart Net ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

D-Smart Net 300 Metreye Kadar Çekecek İnternet Yan Odada Yok Oluyor!

694görüntüleme
Funda
Funda 29 Kasım 2020 14:06

D-Smart Net ile yeni tanıştık. Bize paketi anlatan yetkili 24 Mbps full paket limitsiz 300 metreye kadar çekim gücü vs öyle bir anlattı ki 'güvenerek' tamam dedik. Kuruluma gelen personel interneti salona kurdu 120 metrekare evde arka odalara çekmez dedi. 300 metre dediler dedik öyle diyorlar ama öyle olmuyor diyor! Bu ne demek aynı firma için çalışan iki yetkili birbirini yalanlıyor. 

Gerçekten de değil arka odada yan odaya geçince internet namına bir şey kalmıyor. D-Smart'ın sözünde durmasını istiyorum taahhüt yapıp da müşterinizi mağdur etmeyin gerçekten ne öneriyorum ne de ikincisi olur. Kurulum personeli kablo alıp taktırabilirsiniz, uzatabilirsiniz, güçlendirici alabilirsiniz diyor ben zaten paketimi 'sözde' yükselterek masrafa girmişim neden tekrar masrafa giriyorum?

 Sözünüzde durmak için bunlar gerekiyorsa sizin yapmanız gerektiğini düşünüyorum. Yıllardır kullandığım markadan vazgeçtim 16 Mbps internetimi bile aratacağa benziyorsunuz umarım yanılırım. Umarım teşekkür mesajı yayınlarım. Her şeyi online sürdüğü şu dönemde daha fazla uğraşmak da istemiyorum pişman olmak da.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler