27 Ekim 2016 #6796429

D-smart Net 3 Eylül'de İnternet Nakli İçin Başvurduk Ve 4 Eylül'de Taşındık Hala İnternet Yok!

Taşındığımız yerde ADSL altyapı vardı. Biz de ADSL paketine geçtik ''her şey tamam'' dendi. Taşındık ettik birkaç gün sonra internet için aradık. ''Bayramdan sonraya'' dediler bayramdan sonra aradık ''bu sefer port yok'' dediler. ''3 gün içinde döneceğiz'' dediler ne gelen oldu ne de giden oldu. Aradığımızda da her gün ''ekipler kontrol ediyor nakil işlemde'' dendi. Birisi de anlıyorum, anlıyorum demekten başka bir şey demedi.


Ardından bize ''TTNET müdürlüğüne gidin port için dilekçe yazın'' dendi ve gittik sorduk dilekçe yazmamıza bile gerek yokmuş, zaten ''port var'' dedi kadın. 3-4 kere kontrol etti ''port var'' farklı TTNET şubeleri de aynı şeyi söyledi. Kime sorsam ''ADSL port'un dolmasına imkan yok'' dedi ve hemen altımızda iddia bayi ve internet cafe var bu sefer de diyorlar ki ''onlar kendilerine çekmek için söylüyorlar'' dedi. Ardından bizi aradılar ve dediler ki ''biz fiber sanmıştık falan geleceğiz'' dediler hala gelmediler hep ertelediler.

Barış 305 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Abonemiz, Nakil talebinize istinaden 8809975443 hizmet numaralı D-Smart İnternet aboneliğinizin 29.10.2016 tarihinde nakil işlemleri tamamlanmıştır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Net Temsilcisi27 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön