21 Temmuz 2016

D-Smart Net 27 Gündür Nakil İşlemimi Halledemediler!

27 Haziran tarihinde nakil işlemi için aramıştım ve bana 7 gün içinde işlemin biteceğini söylemişlerdi. 1 Temmuz tarihinde ekip gelmiş fakat evde olmama rağmen haber vermedikleri için sinyali alamıyoruz ve ADSL ışığımız da yanmıyordu ama tabii ekip gelmiş olduğu için onlara göre nakil işlemi gerçekleşmiş görünüyor. Sonrasında arıza kaydı açtırdım yeni bir randevu verdiler ama ekip gelmedi ve ben her gün D-Smart'ı aramaya başladım bu sefer nakil talebinizi göremiyoruz dendi ve ikinci bir talep açıldı ve yeni randevu verildi bu sefer de gelen ekip başka bir porta daha bağlantı yapmış yani şu an kutuda 2 ayrı yerde bana ait olduğu söylenen bağlantı var ama ikisi de çalışmıyor. Yine aradım ve yine arıza kaydı oluşturdular ve 2 gündür geri dönmüyorlar. İptal ettirmek istediğimde de bu sefer taahhüt bedeli çıkarıyorlar oysa ki mağdur olan benim.

Duygu 142 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi27 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Teknik birim internet bağlantısındaki probleminizle ilgili arıza kaydınızı almış ve altyapı sağlayıcısı tarafından 21/07/2016 tarihinde bağlantı probleminiz giderilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • Duygu21 Temmuz 2016

    Sürekli en kısa sürede deniliyor, sizin için en kısa süre 1 ay herhalde.

  • D-Smart Net Temsilcisi21 Temmuz 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön