D-Smart Net 2 Aydır Neti Bağlamadılar Üyelik İptali İstiyorum Yapmıyorlar

Adem Adem13 Ekim 19:50

D-Smart bir buçuk aydır beni oyalayıp bir internetimi bağlamaya gelmediler sürekli beni atlatıp bugün yarın deyip beni sürekli yanıltıp duruyorlar. Bir de üstelik yalan söyleyip beni suçlu duruma düşürüp sizi aradık evinize geldik telefonu açmadınız diye suçluyorlar. 

Telefonlarını arıyorum bazen açıp sürekli arıza kaldı açtık ilgileneceğiz size gün içinde geri dönüş yapacağız diye sürekli bir buçuk aydır atlattılar bir haftadır da saatlerce arıyorum bir türlü telefonları açmıyorlar saatlerce kontörüm gidiyor açarlar mı diye ama sürekli müzik çalıp saatlerce aynı şeyler oluyor artık yeter bizde insanız bizi bu kadar mağdur etmelerine gerek yok iptal edin diyorum onu da etmiyorlar. Bana hiçbir şekilde yardım etmiyorlar. 

Sürekli mağdur ediyorlar çocuğum var ders görmesi lazım internet üzerinde ama maalesef bu haldeyiz şu an bana fatura çıkarıp kullanmadığım faturayı ödetecekler. Artık şikayet edeceğim her yere gidip edeceğim neden yardım bekliyorum mağdurum lütfen yardımcı olun bana gerçekten. Başka internet almak istiyorum bilerek iptal etmiyorlar en kısa zamanda tarafıma dönüş sağlanıp aboneliğimizi iptal ettirmek istiyorum artık ben bunlardan hizmet almak istemiyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler