21 Kasım 2015

D-Smart Net 2 Aydır İnternetim Nakil Olmadı

2 ay önce evimi taşıdım internetimi nakil ettirmek için D-Smart'ı aradım ancak bina yeni olduğu için binada kutu olmadığını söylediler. Türk Telekom'u aramamı söylediler. Hatta komşulardan dilekçe alıp toplu dilekçe vermemi istediler. D-Smart internetin nakil işlemi için Türk Telekom'u neden benim aramam gerektiğini anlamadım. Türk Telekom ile ben muhatap olacaksam neden D-Smart internet kullanıyorum. Nakil işlemimin gerçekleşmemesi halinde aboneliğimin herhangi bir şart olmaksızın iptal edilmesini istiyorum.

Yusuf 71 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi23 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 20/11/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi23 Kasım 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön