27 Temmuz 2017

D-Smart Net 15 Gündür Bağlantı Veremiyor!

D-Smart 15 gündür bağlantı veremiyor. Her müşteri hizmetleri arayışımda da arıza kaydınız oluşturuldu diyerek geçiştiriyorlar. Ben böyle bir hizmet anlayışı görmedim.

Savaş 405 Okunma

Cevaplar

 • D-Smart Net Temsilcisi28 Temmuz 2017

  Değerli Abonemiz, Bölge santralinizde kablo arızası giderilmiştir.Ekiplerimiz tarafından kontrol edilerek hattın kutuda sağlam ve etiketli olduğu aktarılmıştır.Ankastre kutusundan modeminize kadar olan bağlantıların elektrikçi yardımı ile kontrol ettirmeniz gerekmektedir. Saygılarımızla.

 • Savaş28 Temmuz 2017

  Teşekkür etmek isterdim ama sorunumu çözene kadar değil teşekkür etmeyi sizinle bir daha çalışmak dahi istemiyorum. Kaç aydır bağlantım kopup kopup duruyordu, sisteminizde arıza kayıtlarım mevcut bakabilirsiniz. Ayrıca 8 MB internet hızı diye satış yapıyorsunuz insanlara verdiğiniz hız 1 MB (10 sn. Videoyu bile açmıyor) bahanenizde bulunduğunuz bölgede altyapı bu hızı karşılamıyor. O zaman satış yaparken neden bulunduğum bölgede böyle bir hizmet olmadığını söylemiyorsunuz? Neden Türk Telekom yöneticilerine bu bölgelerde çalışma yapmalarını iletmiyorsunuz. Ama fatura günü geldiğinde telefonuma anında mesaj göndermesini biliyorsunuz parayı almak için öyle değil mi? Sizi tercih ettiğim için gerçekten çok pişman oldum ve taahhüdüm biter bitmez de kesinlikle aboneliğimi iptal edeceğim. İyi Çalışmalar

 • D-Smart Net Temsilcisi28 Temmuz 2017

  Değerli Abonemiz, Bölge santralinizde kablo arızası mevcuttur. Modem ayarlarınız üzerinde herhangi bir değişiklik yapmamanızı rica ederiz. Altyapı servis sağlayıcısı tarafından bize arızanın giderilme tarihi iletilmediği için size bir tarih bilgisi veremiyoruz. Saygılarımızla.

 • D-Smart Net Temsilcisi27 Temmuz 2017

  Değerli Müşterimiz Sayın SAVAŞ H., 8984171 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön