03 Mart 2015

D-Smart Müşterileri İle İlgilenmiyor, Yanıltıcı Bilgi Veriyor

D-Smart müşteriyle ilgilenmiyor. Müşteri temsilcisi ile görüştüğünüzde, kaydınız oluşturulmuştur en kısa zamanda çözülecektir diye bir kalıp ifade kullanıyorlar. Fakat bu sözün devamı mahiyetinde hiçbir gelişme olmuyor. Defalarca arayıp derdimizi anlatmamıza rağmen şikayet konusu bir türlü çözüme kavuşturulmuyor.


Dahası D-Smart adına telefonda görüştüğünüz kişi size karşı kabalık yapmaktan çekinmiyor! Haftalar oldu hala internet bağlantı sorunumun çözülmesini bekliyorum. D-Smart topu telekom'a atıyor. Fakat benim hizmet satın aldığım kurum Telekom'dan değil. Sorun hala bir türlü çözülemedi.

Burhan 1.290 Okunma

Cevaplar

  • Burhan03 Mart 2015

    Şuan buraya yazdığınız açıklamada olduğu gibi, kestirme, basmakalıp ve yanıltıcı cevaplar vermek, sadece müşterinize değil aynı zamanda kamuoyuna da yönelttiğiniz bir saygısızlıktır. Tarafınızdan sadece 28/02/2015 tarihinde değil ondan önce ve sonra da defalarca konu hakkında aradım ve arandım. Fakat tüm aramalarınız prosedür icabı hiçbir bilgi içermeyen ve sorunu çözemeye odaklanmayan görüşmelerden ibaret kaldı. Tarafınızdan bağlantı yapılmak üzere tam 4 defa randevu oluşturdu. Biri 9:30 diğerleri 12:30-17:30 olmak üzere iş günleri içerisinde oluşturulan bu randevuların tümü tarafınızdan belirlendi ve bağlantı yapılması için evde bulunuyor olmam gerektiği söylendi. Verilen 4 randevu için de ne gelen ne arayan oldu. Dahası randevu saatlerinde ekiplerinizi beklemek adına işten izin alarak evde bekledim. Maddi ve itibari zarara uğradım, mesai kaybettim. Her boş geçen randevudan sonra şikayet kaydı oluşturmak için müşteri hizmetleri yetkililerinizi 0859 266 0 266 numaralı telefondan aradığımda. Tekrar yeni bir randevu oluşturmam talep edildi. 20/02/2015 tarihinde verilen 2. radevuda ise çok daha da ilginç bir durum yaşandı. Tarafınızdan tam 2 gün sonra aranarak ekiplerin yoğunluk dolayısı ile gelemedikleri bildirildi. Özür bile dilenme zahmetinde bulunulmadı ve tekrar yeni bir randevu talebi oluşturmam istendi. Burada kamuoyunu yanlış bilgilendiriyor, müşterilerinizi istismar ediyorsunuz.

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 28/02/2015 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Mart 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön