28 Ekim 2015

D-Smart Kullanılmayan İnternete Fatura Kesiyorlar!

Aylık 56 TL sabit ücretli internet kullanıcıydım. Üniversite lojmanlarına taşındığım için interneti buraya taşıtmak istedim. Alt yapı olmadığı için birkaç gelip bağlantıyı yapamadılar. Bu süreçte (3-4 ay kadar ayda 2 TL) ödedim. Sonra birden bağlanmamış internet ücreti olarak 71 TL ücret geldi. Müşteri hizmetlerini aradım taşınmaması bizim sorunumuz değil dediler. Bunun üzerine kullanmadığım internetin ücretini ödemek istemiyorum dedim ve iptal ettirdim. 09 eylül'de iptal gerçekleşti ve modemi götürüp teslim ettim. Bu ay toplam 488 TL borç gönderildi. Müşteri hizmetlerini aradığımda orada borç 600 TL deniyor.

Fatma 16 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi14 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 30/10/2015 ve 14/12/2015 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. 11/07/2015 tarihinde müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmede onayınız doğrultusunda nakil sürecinizin iptal edildiği tespit edilmiştir. D-Smart İnternet sözleşmenizin 4.1.12.maddesinde yer alan Altyapı sağlayıcıları,yetkili resmi merciler ve/veya sait üçüncü kişilerin tasarruflarından ve/veya şebeke çalışmalarından kaynaklanan zorunku nedenlerle hizmet bunulamaması ve/veya kesintilerin oluşması halinde, PLATFORMUN herhangi bir sorumluluğu bulunmayacaktır. Modem iadesinin yapılması sebebi ile düzenlenen abonelik sonlandırma faturanızdan modem ücreti düşürülecektir. Faturanızın düzenlenmesi halinde geçmiş dönem aylık erişim faturalarınızı ve abonelik sonlandırma faturanızın ödenmesi gerekmektedir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi29 Ekim 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön