13 Mayıs 2013 #1793385

D-Smart İki Haftadır İnterneti Kapatmayıp Bir Fatura Daha Kesecek!

Yeni bir ay başlangıcına geçmeden yani tekrar bir fatura ödememek adına zamanında başvuruda bulundum ve internetimi kapatmak istedim bununla ilgili zamanında başvuruda bulunduğum halde 2 haftadır bir sonuca varılamadı ve söyledikleri ise faturanız kesilmiş yeni 1 ay başlangıcı olduğu için internet kapatılacak arkadaşlar ilgilenecek ancak 1 faturanız daha gelecek diyorlar.


Yok böyle bir olay, insanların üç kuruşluk paralarıyla herkesi aynı şekilde yanıltarak yada işlemleri erteleyerek insanları mağdur eden bu firma hakkında herkesin yazımı okuyarak bizim yaşadığımız sıkıntıyı yaşamamalarını istiyorum gereken tüm hukuki işlemleri başlatıp onların ihmali yüzünden tekrar fatura ödemeyeceğim.

Elif 15 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 13/05/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön